KURUMSAL

Öztürk Grup, 1992 yılında baba Hanlar ile kardeşler İsmail ve Feridun Öztürk tarafından Almanya'nın Velbert kentinde bir montaj şirketi olarak kuruldu.

2008 Türkiye'nin batısında, Manisa'da Öztürk Endüstriyel fabrikasının kuruluşu. Öztürk Endüstriyel, 12.000 m²'lik faaliyet alanında müşterilerine kalıp ve takım yapımı, plastik enjeksiyon kalıplama, plastik ve metal işleme, iç pazar ve Avrupa pazarı için münferit ve bileşen montajı sunmaktadır.

Mekatronik bileşenler ve kablo montajı alanında hizmetlerin genişletilmesi.

 

ŞİRKET GEÇMİŞİ


1992 - Baba Hanlar ile kardeşler İsmail ve Feridun Öztürk tarafından Almanya'nın Velbert kentinde Öztürk Grup'un kuruluşu.
2008 - Manisa/Türkiye'de 2.500 m² alana sahip Türk şirketi Öztürk Endüstriyel'in açılışı.
2018 - Faaliyet alanının 12.000 m²'ye genişletilmesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE POLİTİKASI


MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

(VAROLUŞ NEDENIMIZ VE AMACIMIZ)
Otomotiv sektörü için plastik parça üretiminde, takılacak metal parçaların üretiminde ve bunların komple montaj süreçlerinde lider olmak.

hedefi̇mi̇z bu doğrultudadir;

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN
- Müşteri gereksinimleri, yasal düzenlemeler ve ürün standartlarına uygun olarak plastik enjeksiyon kalıplama, metal işleme ve kalıplama yoluyla parça üretimi
- % 100 zamanında ve doğru teslimat
- En düşük kusur oranıyla en uygun maliyet avantajını elde etmek için

MÜŞTERI IHTIYAÇ VE BEKLENTILERINI KARŞILAMAK IÇIN
- Kurulan kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini karşılamak
- Ürün ve süreçlerin verimliliğini sürekli iyileştirmek

ÇALIŞANLARI VE TEDARIKÇILERI GELIŞTIRMEK

- Eğitim desteği yoluyla farkındalık yaratmak
- Yenilikçi ve üretken yaklaşımları teşvik etmek

 

ÖLCÜM LABORATUVAR      

 

Sürekli iyileştirmeyi ölçmek için kalite hedeflerimizin uygulanması, kalite çemberlerinin şirketin tüm kademelerine entegre edilmesi, kalite yönetim sistemimizi ekonomik olarak geliştirmemizi sağlar. Bu vesileyle, yönetim çevresi ve tüm çalışanlar olarak bu kalite politikasına uymayı taahhüt ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

SERTİFİKA


Kalite odaklı üretimimizin bir sonucu olarak yüksek hassasiyetli teknik bileşenler. Öztürk Endüstriyel'deki her çalışan, süreçlerimizde kaliteyi sağlamaktan sorumludur. Bu nedenle kalite sadece kağıt üzerinde yazdığımız bir şey değil, her gün yaşadığımız bir şeydir. Operasyonel süreçlerimiz IATF 16949:2016'nın yüksek gerekliliklerini karşılayarak son teslim tarihlerine en üst düzeyde bağlı kalmamızı ve talepkar müşterilerimizin en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamamızı sağlar.