KALIP TASARIMI VE İMALATI

KALIP TASARIMI VE İMALATI

Öztürk Endüstriyel, yüksek nitelikli çalışanları ve modern teknolojileri ile teknik ve profesyonel olarak iyi donanımlı bir kalıp ve takım atölyesine sahiptir. Takım atölyemizde hassas, güvenilir ve özelleştirilmiş enjeksiyon kalıpları üretiyoruz. Maliyet açısından optimize edilmiş bir takım üretimine ihtiyaç duyan müşterilerimiz doğru ortağı bizde bulacaktır.

 

Kalıp imalatı bölümümüzde CNC tezgahlarda CAM programlama desteği ile uzman kadromuz tarafından metaller işlenerek kalıpların imalatı yapılır. Deneme üretimleri ve proses yeterlilik kontrolleri tamamlanan kalıplar, enjeksiyon için üretim hattında devreye alınmaktadır.

 

Müştelerimizin isteklerine uygun olarak ürün tasarımı, kalıp tasarımı ile birlikte yürütülebilir ve müşteriye kalıpla beraber bitmiş ürün de teslim edilir. Bu durumda ürünün gerektirdiği Endüstriyel Tasarım, Yüzey Modelleme, Mekanik Tasarım gibi faaliyetler de deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

 

Deneyimli tasarım ekibimiz ile kalıp tasarım ve mühendislik süreçlerini detaylı biçimde analiz edip plastik enjeksiyon üretimine hazır hale getirmekteyiz.